Meie e-pood kasutab Küpsiseid (ingl. cookies), et anda Teile võimalikult head kasutajakogemust, ning me soovitame nende kasutamist lubada naudingu saamiseks veebilehe sirvimisest.

Tellimine telefoni teel:

Valige Tatalus OÜ esinduste seast endale lähim ja sobivaim  ning esitage tellimus pagaritehasse numbrile 6007864.

Tellimine e-poodi kaudu:
1) Kõige lihtsam ja kiirem võimalus! Valige pildi järgi toode, mida soovite osta ja saata. Klikkides pildile avaneb suurem pilt ja kirjeldus. Kui soovite kauba lisada ostukorvi, klikkige lingile "Lisa ostukorvi". Oma ostukorvi sisu saate vaadata klikkides lingile "Vaata ostukorvi".
2) Ostukorvis kontrollige, kas kõik teie soovitud tooted on nimekirjas. Vajutage lingile "Vormista tellimus". 
3) Olge tellimuse vormistamisel tähelepanelik, sest meile edastatava info täpsusest ja õigsusest sõltub Teie poolt ostetud toodete kiire ja häireteta kohaletoimetamine. Lisainfosse võite soovi korral lisada võimalikud täpsustused nt majal on fonolukk, saaja räägib ainult inglise keeles vms.
4) Valige valikmenüüst endale sobivaim koht  või kuller, kes toob tooted soovitud aadressile (üksnes Tallinnas ja lähiümbruses).
5) Klikkides lingil "Kinnita tellimus" näete uuesti ankeedi sisu, et saaksite vajadusel teha muudatusi.
6) Kui tellimus on vastuvõetud, saadetakse teile tellimuse kinnitus e-maili teel koos arvega tagasi. Seejärel saate antud summa maksta ülekandega Tatalus OÜ kontole maksekorralduse selgitusse lisada saaja nimi ja arve number. Tellimus võetakse töösse pärast ülekande laekumist.

Kui juhtub, et meil ei ole parasjagu olemas teie soovitud toodet ja me ei jõua seda enam ka valmistada, teavitame teid sellest enne saadetise teele panemist. Kindlasti leiame teile sobiva asendustoote. Kui meie pakkumine ei sobi, on teil võimalus tellimus tühistada, vt tellimuse tühistamine.

7)   Tellimuse täitmise tähtajad:
Kui soovite tooteid järgmiseks päevaks, siis peab tellimus olema tehtud enne kella 15.00. Kõik tellimused, mis tulevad peale kella 15.00 valmistatakse automaatselt ülejärgmiseks päevaks. Kõik kondiitritoodete tellimused tuleb esitada 1 päeva ette. Martsipanist kujude tellimus ja eritellimusega tordid tuleb esitada vähemalt 3 päeva ette.

8)  Tellimuse maksumus:
Toodete maksumus on välja toodud ostukorvis. Kui soovite saadetise kohaletoimetamist kulleriga, lisandub tellimuse maksumusele kullerteenuse tasu.

9)   Tellimuse tühistamine:
Teil on õigus enne tellimuse kohaletoimetamist oma tellimus tühistada ja 5 tööpäeva jooksul raha tagasi saada. Tellimust saab tühistada ainult tööpäeviti ja mitte hiljem kui kättetoimetamise päevale eelneval päeval kell 12.00, helistades Tatalus OÜ-sse tel. 6007864. Eritellimuste puhul saab tellimust tühistada mitte hiljem kui kaks päeva enne kättetoimetamise päeva. Hiljem laekunud tellimuse tühistamise avaldused ei kuulu rahuldamisele.

Kui saadetis ei jõua adressaadini saaja poolt edastatud info puudulikkuse tõttu, vastutab saadetise eest saaja. Et saaksime võimalike probleemide korral teiega ühendust võtta, täitke palun kindlasti oma kontaktandmete lahter.

10) Turvalisus:
Kliendiinfo on rangelt konfidentsiaalne ja ei kuulu avalikustamiseks kolmandatele osapooltele.